ای اَد چیست؟

پلتفرم تبلیغات مجازی اصفهان با نام تجاری “ای اَد” از خرداد 1403 شروع به فعالیت نمود تا به کسب و کارهای اصفهان در فضای مجازی کمک کند تا تبلیغات خود را در تلگرام و اینستاگرام منتشر کنند.

 

کمپین تبلیغاتی چیست

هر کمپین تبلیغاتی، یک استراتژی ویژه شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌ها در رسانه‌های متفاوت و با استفاده از ابزارهای مختلف است که در راستای رسیدن به نتایج و اهداف مشخصی مانند افزایش آگاهی از برند، افزایش فروش و جمع‌آوری اطلاعات مشتری‌های بالقوه در یک بازار مشخص و … طراحی می‌شود.

 

انواع کمپین‌ها

در حال حاضر امکان ساخت و اجرای کمپین های تبلیغاتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام و تلگرام در پلتفرم “ای اَد” وجود دارد.

خدمات “ای اَد” در شبکه‌های اجتماعی شامل موارد زیر است:

  • تبلیغات گسترده و وسیع در پیج‌های اینستاگرام، با قابلیت انتخاب پیج‌های مختلف
  • تبلیغات گسترده و وسیع در کانال‌های تلگرام، با قابلیت انتخاب کانال‌های متنوع
  • تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ، با قابلیت مشاهده تعرفه تبلیغاتی اینفولنسرها

کمپین‌های تلگرامی

 کمپین‌های تبلیغات در تلگرام فقط به صورت محتوای آماده  (Reach) اجرا میشود.

 

کمپین‌های اینستاگرامی

کمپین‌های تبلیغاتی در اینستاگرام هم به صورت محتوای آماده(Reach) و هم به صورت اینفلوئنسری (Influencer) هست. اما نکته قابل ذکر این هست که در کمپین‌های اینفلوئنسری شما میتونید کمپین به صورت ریچ و یا اینفلوئنسری داشته باشید.

 

کمپین های محتوای آماده

اگر محتوای پست یا استوری شما آماده است، و میخواهید پیج های اینستاگرام یا اینفلوئنسرها آن را منتشر کنند این نوع از کمپین مناسب شماست.

در این نوع کمپین لازم است تا شما محتوای مورد نظر خود جهت معرفی کسب و کار یا خدماتتان را به صورت (عکس- ویدیو- گیف)  در پنل آپلود نمایید.

 

کمپین های اینفلوئنسری

اگر مایل به تولید محتوا توسط اینفلوئنسرها با سناریو ارسالی خودتان برای کمپین تبلیغاتی هستید، این کمپین مناسب شماست.
در این کمپین اینفلوئنسرهای انتخابی، اقدام به تولید محتوای تصویری مخصوص کسب و کار شما میکنند.

در پلتفرم “ای اَد” شما میتوانید به دو صورت با اینفلوئنسرها برای کمپین تبلیغاتی خود در ارتباط باشید.

  1. کمپین های محتوا آماده
  2. کمپین های تولید محتوایی

در کمپین های اینفلوئنسری با محتوای آماده، مثل کمپین های محتوای آماده ی دیگر شما میتوانید محتوای تصویری و متنی مورد نظر خود را در مراحل ساخت کمپین در پلتفرم آپلود نمایید.

در کمپین های اینفلوئنسری با تولید محتوا، کمپین با توجه به سناریو مورد نظر شما که در هنگام ساخت کمپین در مرحله محتوا مینویسید اجرا میشود، به این صورت که:

  • سناریو شما برای اینفلوئنسر مورد نظر ارسال میشود.
  • ویدیوی ارسالی از سمت اینفلوئنسر جهت تایید مشتری برای شما ارسال میشود.
  • در این مرحله برای مشتری امکان تایید یا رد کردن ویدیو وجود دارد.
  • ( نکته قابل توجه این است که کاربرها فقط یک مرتبه امکان ثبت درخواست برای ادیت ویدیوی اینفلوئنسر را میتواند داشته باشد.)

پس از تایید ویدیو ارسالی از سمت مشتری کمپین وارد مرحله ی انتشار میشود و با توجه به بازه ی زمانی مورد نظر شما زمان بندی اجرا انجام میشود.

پیشنهاد میکنیم که بازه زمانی مورد نظر برای اجرای کمپین های اینفلوئنسری با تولید محتوا را حداقل یک هفته تا ده روز در نظر بگیرید. به علت اینکه پروسه تولید محتوا از سمت اینفوئنسرها و ارسال برای ما و سپس تایید شما و در نهایت رزرو تایم خالی تبلیغاتی آنها اغلب بسیار زمانبر هست.

 

اینفلوئنسر کیست؟

واژه influencer در لغت به معنی «تاثیرگذار» است. اما در دنیای شبکه‌های اجتماعی به کسانی گفته می‌شود که در یک یا چند شبکه اجتماعی شناخته شده باشند. اینفلوئنسرها در حقیقت افراد معروف شبکه‌های اجتماعی هستند که تعداد بسیار زیادی دنبال کننده دارند.

 

در صورت داشتن هر گونه سوال با شماره های 03191013013 و یا 09990130130 تماس حاصل فرمایید.